.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Uza,znaci uzas! Help me! 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Uza,znaci uzas! Help me! 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Uza,znaci uzas! Help me! 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Uza,znaci uzas! Help me! 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Uza,znaci uzas! Help me!

Go down 
+3
[Just.Forget.Me]
Syesha
~Fabolous_Witch~
7 posters
AuthorMessage
~Fabolous_Witch~
Pocetnik magije
Pocetnik magije
~Fabolous_Witch~


Number of posts : 93
Location : Negde :)))
Tvoje ime: : Teodora!!!
Registration date : 2009-06-20

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyThu Jun 25, 2009 1:11 am

Imam 2 problema a prwi je narawno simpatija:
Owako...swe o njemu.Zowe se Dusan,95 je god,trenira tenis...Presladak je! On me werowatno zna iz widjenja,ali meni to nije dowoljno!...Ne znam sta da radim...Hocu da ga bolje upoznam i posle ce nam biti lakse...Msm. Widjamo se stalno na trenizima...nznm :(( Help people
Drugi problem
Uza,znaci uzas! Help me! 336487 Uza,znaci uzas! Help me! 748614 .....znaci misli da je na sedmom nebu...xD....widite owo:Moja draga drugarica,xD.....Zwana Anja se uobrazila odkako je posla da ide u grad.I onda sada momci lude za njom,neki....ali neki planiraju tako da je obore na zemlju.A ja to ne zelim.Ne znam kako da joj objasnim kad je prsla! xD....stwarno....
:))

imam i jos jedan problem zwani"Mama"

Owako...zao mi je drugarice...Njena mama je na samrti,a ja znam kako joj je...msm...moja mama je umrla 8.marta owe godine...i onda werujem kako se oseca...nznm kako da je uteshim,da joj pomognem,a sad sam joj najpotrebnija :( Hwala na razumewanju. :) XD
Back to top Go down
Syesha
Savladavas razne carolije
Savladavas razne carolije
Syesha


Number of posts : 399
Location : Rijeka
Humor : Kuje Edipov sin urotu protiv njega. Edip to sazna pa mu kaže: 'Zar i ti sine, brate?'
Tvoje ime: : /
Registration date : 2009-05-31

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyThu Jun 25, 2009 1:34 pm

žao mi je što ti je mama umrla. :(
hm, pa pokušaj pričati s Dušanom. Pitaj ga ima li fejs, emesen, nešto tako. Inače je lakše komunicirati preko kompjutera nego uživo. (Bar meni.) I onda ga na fejsu ili emesenu pitaj šta te zanima i tako.
Za ovu prijateljicu... To baš i nisam skužila... ×D.
A ovaj zadnji problem. Hm. Stvarno ne znam. Ili pričaj s tom svojom prijateljicom, ili nemoj razgovarati o tome. Ovisno o njenoj želji.

P.S. Javi kako je prošlo sa svime! Uza,znaci uzas! Help me! 162743
Back to top Go down
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySat Jun 27, 2009 11:43 pm

1. Problem
Ti prva pridji njemu. Pokusaj da budes u njegovoj blizini. Pokazi neki znak paznje. Malo ga provociraj ili nesto... Da on uvidi da ti nesto pokusavas... Jer ni jedno zezanje nije bas, bas ozbiljno... To je samo da bi se privukla paznja... Verujem da i on oseca nesto prema tebi, bar iz vidjenja... :)

2. Problem
Pokusaj na sve nacine da budes uz nju. Tesi koliko ti Bog da... :) Jaaaakooo mi je zao zbog tvoje mame. Znam da bi i tvoja mama bila ponosna na tebe kada bi probala da uradis sve da oraspolozis svoju drugaricu! Pogotovo u ovakvom trenutku, zato sto znas kako je. I znas kakva osecanja ona sada posaduje.

To je sve... :Like a Star @ heaven*
Back to top Go down
~Fabolous_Witch~
Pocetnik magije
Pocetnik magije
~Fabolous_Witch~


Number of posts : 93
Location : Negde :)))
Tvoje ime: : Teodora!!!
Registration date : 2009-06-20

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Jun 28, 2009 12:46 am

Xwala obema...E bb...zana...extra...xwala....Marina...extra too
Back to top Go down
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Jun 28, 2009 1:06 am

Nista bb... Tu sam za savete... :) Bilo ko moze da me pita, nacicu nacin da pomognem... :) WWP... ♥️
Back to top Go down
~Fabolous_Witch~
Pocetnik magije
Pocetnik magije
~Fabolous_Witch~


Number of posts : 93
Location : Negde :)))
Tvoje ime: : Teodora!!!
Registration date : 2009-06-20

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Jun 28, 2009 1:08 am

:)) A sta mislis..nece li misliti da sam "Budala"?xD
Back to top Go down
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Jun 28, 2009 1:09 am

Predpostavljam za 1. problem...
Msm da nece... Ali mora da uvidi da nesto osecas prema njemu... Makar ti rekao: "Pali mala, ne zanimas me..." Moras nesto da pokusas... I mene je jedan tako zezao non-stop, na kraju sam se ja u njega zaljubila... A on kao u mene posle nije... :) Vise nisam... :)))


Last edited by ~*DuLcE*FaIrY*~ on Sun Jun 28, 2009 1:11 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
~Fabolous_Witch~
Pocetnik magije
Pocetnik magije
~Fabolous_Witch~


Number of posts : 93
Location : Negde :)))
Tvoje ime: : Teodora!!!
Registration date : 2009-06-20

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Jun 28, 2009 1:11 am

about love
Back to top Go down
*::_WiTcH_::*
^.^_WitcH AdmiN_^.^
^.^_WitcH AdmiN_^.^
*::_WiTcH_::*


Number of posts : 3881
Birthday : 1995-06-29
Age : 28
Location : Novi Sad
Tvoje ime: : Lidija
Registration date : 2009-01-14

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyMon Aug 24, 2009 1:40 pm

Bb, secam se kad si bila tuzhna na teen schoolu jer ti je mama bila bolesna :(
Nisam znala da je umrla :( Zhao mi je....
Back to top Go down
http://www.rbdfans-serbia.co.cc
cutestrike
Upoznajes magiju
Upoznajes magiju
cutestrike


Number of posts : 150
Birthday : 1995-10-24
Age : 28
Location : Kac
Humor : =.=
Tvoje ime: : Sta te briga :)
Registration date : 2009-08-25

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptySun Sep 13, 2009 4:04 pm

Za prvi problem..daj mu znakove..pogledaj ga,nasmej mu se..pa ako je 'pametan' videce sta osecas prema njemu :]
Za drugi neznam..
a zao mi je zbog tvoje mame.. :/
Back to top Go down
Vanja
Novi ucenk
Novi ucenk
Vanja


Number of posts : 74
Location : In magic world
Tvoje ime: : Vanja
Registration date : 2009-09-13

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyTue Sep 15, 2009 4:52 pm

O boze rasplakala si me mnogo mi je zao zbog tvoje mame!!! A sad ovako pokusaj da tom momku uputis poneki zavodljiv pogled na treningu ako uzvrati budi SREEEEEEEEEECNAAAAAAAA xDDDDDDD Salim se da i onda pitaj ga sta obicno radi poslepodne pa ako bude poslo kako treba mislim da cete se spontano dogovoriti da se nadjete i pojedete sladoled. I onda vec sama smisljaj. Drugi problem ne kapiram. A sto se tice treceg pokusaj da je utesis kako god znas i umes i nemoj izbegavati tu temu nego pricaj sa njom reci joj da znas kako joj je i da mora biti hrabra!!!
Dakle nemoj mireci da ti se ne svidja 1. savet!!!xDDDDDD Salim se slobodno reci!!!xDDDD
Back to top Go down
Guest
Guest




Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyTue Sep 15, 2009 9:09 pm

1.Ja sam ti strucnjak za to,pitajte Zanu!LoL...Pa ovako,mozes da mu pridjes da ga pitas:"Jaoj kako dobro igras tennis mozes samo da mi pokazes kako izvodis...,pa lupise nesto" i onda,jao bas ti hvala.Jako si ljubazan.Nesto izlupetas:))I onda vidis njegovu reakciju.
2.Rasplakala si me zbog mame.Toliko mi je zao;(,a za tu devojcicu...Samo je podrzavaj:)Jednoj Maji je umrla kuca.Ona je plakal dopp smo se preko MSN-a,inace ona mi je amiga preko foruma.Ja sam nju zesce oraspolozila,a pricale smo o kuci...Crka je od smeha xD....Kaze da sam carica!aajjjajajaa,pa probaj i ti...Javljaj sta ce biti:))
wtp
Back to top Go down
World_Witch
Evil Admin
Evil Admin
World_Witch


Number of posts : 150
Birthday : 1995-12-21
Age : 28
Location : ...heaven...
Tvoje ime: : ~Soraja~
Registration date : 2009-06-24

Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! EmptyFri Sep 25, 2009 1:34 pm

bb jaaaako mi je zao zbog tvoje mame....:'''((((
Pokushaj sa drugaricom da poprichash o tome...Reci da znash kako joj je ,jer si i ti sve to prozivela..I reci joj da si uvek tu za nju,sta god joj treba...

E sad...Za drugaricu koja se uobrazila...Morash joj reci sta mislis...Reci joj da imash najbolju nameru...Ako poche da se svadja reci joj da ce na kraju videti da si bila u pravu Uza,znaci uzas! Help me! 162743


I za simpu...Nabavi njegov br. od nekoga...Pa mozes da mu poshaljesh poruq (shta radish ili tako nesh...I napioshesh da si ti :D )
Onda ga pitash dali ima face,pa se tamo dop. sa njim,komentarishesh mu statuse,i slike :DDD
A ako ti nemash face napravi Uza,znaci uzas! Help me! 162743
A ako on nema dop. se sa njim preko mobba :D

Javi kako je proshlo...
Mnogo te ljubbim :Like a Star @ heavenLike a Star @ heaven <3
Back to top Go down
Sponsored content





Uza,znaci uzas! Help me! Empty
PostSubject: Re: Uza,znaci uzas! Help me!   Uza,znaci uzas! Help me! Empty

Back to top Go down
 
Uza,znaci uzas! Help me!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Yellow minute_-
Jump to: