.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Bez komentara. 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Bez komentara. 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Bez komentara. 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Bez komentara. 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bez komentara.

Go down 
AuthorMessage
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Bez komentara. Empty
PostSubject: Bez komentara.   Bez komentara. EmptySun Jul 25, 2010 11:52 pm

Ovako, nemam neki poseban problem, ali jednostavno moram da se ispraznim negde.
Znaci, ja sam kretenka koja se na SILU zaljubila i ne moze da se odljubi.
Kruzile su raaaazne price da se taj decko lozi na mene, ja sam odavno vec mislila da su sve to lazi, ali mrzim kad nesto uradi sto mi dokaze suprotno.
On je jednostavno mnogo hladan, bar ja tako mislim i nema sanse da razgovaramo normalno.
Na fejsu i nekako, opusten je. Na ulici mu se javim, ali on ne reaguje, kao da se ne poznajemo ni nista. A toooliko puta smo pricali na fejsu.
Mislim, to je kod svih tako. Niko se ne javlja na ulici ako te zna sa fejsa.
I onda ja jednostavno "patim" pokusavajuci da se odljubim.
Ali sam cula da ako se vise trudim da ga zaboravim, sve vise mislim na njega.
Mislim, strasno.
Zato sam temu nazvala "Bez komentara" jer nemam komentar na moj zivot xP
Back to top Go down
 
Bez komentara.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Yellow minute_-
Jump to: