.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Ljudi treba mi za admina  plssss 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Ljudi treba mi za admina  plssss 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Ljudi treba mi za admina  plssss 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Ljudi treba mi za admina  plssss 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ljudi treba mi za admina plssss

Go down 
AuthorMessage
dulce_la_rebelde
Pocetnik magije
Pocetnik magije
dulce_la_rebelde


Number of posts : 95
Birthday : 1996-01-20
Age : 28
Location : pg
Tvoje ime: : vera
Registration date : 2009-03-25

Ljudi treba mi za admina  plssss Empty
PostSubject: Ljudi treba mi za admina plssss   Ljudi treba mi za admina  plssss EmptyMon Apr 06, 2009 4:29 pm

http://annyandjenny.forumotion.net

molim vass treba mi za admina

recite da was je dowela wera
Back to top Go down
 
Ljudi treba mi za admina plssss
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PCD new 4um....treba mi za admina!!!!!!!
» LJUDI MOLIM VAS MOLIM NAJVISE!!!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Reklame_-
Jump to: