.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Grozan rodj... - Page 2 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Grozan rodj... - Page 2 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Dobrodoshli u MAGIX :) Registrujte se i zabawite sa nama! U toku su mnoga takmichenja, zhurka je u petak, 4og awgusta u 20:00h, a shkola ponowo pochinje 1og septembra... Prijawe za nastawnike su u toku Grozan rodj... - Page 2 162743 Takodje, u toku su prijawe za moderatore i administratore... Pozhurite i prijawite se Grozan rodj... - Page 2 162743 Admin team
.:The School of Magic:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli u Magix, skolu magije! Izaberite vasu kategoriju i krenite na casove! Vestice, Vile, Vestci ili Carobnjaci - podjite sa nama u svet magije, svet zabave i izvan dimenzija! Dobrodosli!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Grozan rodj...

Go down 
+5
~*Lovely witch*~
*~* J. Lo *~*
wesxticxara
<3 little,but realy wi
[Just.Forget.Me]
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 EmptySat Jun 27, 2009 11:47 pm

Daaaa!! To si mi pricala! Strasnoooooooo!!! A kao Marko je bio ljut, zato sto je mislio da smo se zezali sa njegovim parama... A i sam je rekao RADITE STA HOCETE!!! I nije bio nas problem... :P
Back to top Go down
~*~* Enchanted *~*~
Novi ucenk
Novi ucenk
~*~* Enchanted *~*~


Number of posts : 26
Location : Forks
Tvoje ime: : Iwchy
Registration date : 2009-07-24

Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 7:17 pm

uzas...
Back to top Go down
[Just.Forget.Me]
Administrator
Administrator



Number of posts : 1303
Location : U nekom mom svetu.
Humor : :D
Tvoje ime: : Olja
Registration date : 2009-01-17

Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 EmptyTue Sep 22, 2009 8:34 pm

Pa uzas...
Back to top Go down
#TiNkEr#
Novi ucenk
Novi ucenk
#TiNkEr#


Number of posts : 24
Location : Siempre con Ashley
Tvoje ime: : Marina
Registration date : 2009-09-12

Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 EmptyMon Sep 28, 2009 1:12 pm

<^$Dulce$Maria$^> wrote:
Morala sam ovde da otvorim temu...

Znaci...
Bila sam na rodjendanu od jednog mog druga... I bili smo u Meku i sve je to lepo... Onda smo isli na Kej, zezali se i tako... I onda je vise od pola njih htelo da se seta... A kad smo ja i Milica htele nisu oni hteli... I onda dolaze po Markove(njemu je bio rodj) pare i kazu kao da ce da kupe kokice... I ja imala 500 din. i Milica, Tamara, Dragomir i ja odemo na one CICI bicikle... I zezamo se, vozamo se... Zamalo da u Dunav nismo odleteli i tako... Bas bilo extra! I onda mi se vracamo kad vidimo njih u Luna Parku, i sad oni nas gledaju onako u fazonu: "Vidi sad njih!" I mi provalimo da oni jedu sladolede! I jos su se vratili sa pricom da su i nama kupili... Ma kako da ne... I mi se jos tu vozamo, i jos smo ih na mob zvali da ih pitamo da idu sa nama malo da se provozaju, oni spuste slusalicu... Mi se vratimo posle u Luna park i oni onda krenu sa pricom kako nismo Marka ispostovali i tako... I tu su krenula psovanja, uvrede... I posle na cetvoro odemo kuci, a oni su ostali do 22:00... I onda nam jos Marko nabija na nos kako je bilo EXTRA i da bi bilo bolje da smo ostali... Ma more nek se nose sto se mene tice!!!!!!

I sad vi lepo recite sta mislite o tome... Moze i Milica da dodje, pa lepo da pricamo ko ljudi... Da ih pljujemo i tako... :)
bash su budaalleee......ja tako mislim xD.uopshte nije u redu to od njih
Back to top Go down
~*Techno Witch*~
Pocetnik magije
Pocetnik magije
~*Techno Witch*~


Number of posts : 128
Tvoje ime: : Milica
Registration date : 2009-01-17

Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 EmptySat Nov 07, 2009 1:33 pm

Ali sto je najgore pare nisu bile njegovee!!! uffff
Back to top Go down
Sponsored content





Grozan rodj... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Grozan rodj...   Grozan rodj... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Grozan rodj...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:The School of Magic:. :: *:* Forum fun *:* :: _Svadjaonica_-
Jump to: